Anasayfa - Hakkımızda - İletişim Bilgilerimiz

NNC HABER - Türkiye ve Dünyadaki Son Haberler

Firma Bilgileri

Telefon : 0 535 714 54 28
Üyelik Tarihi : 06 Kasım 2013

AĞLASUN BURDUR YOLU ÜZERİ YEŞİLBAŞKÖY

Ana Sayfa » Firmalar » AĞLASUN BURDUR YOLU ÜZERİ YEŞİLBAŞKÖY

ALANLAR OTEL  PANSİYON APART

Alanlar  Otel pansiyon işletmesi olarak 20 yılı aşkın süredir yerli ve yabancı konuklara hizmet vermekteyiz. Tesisimiz Torosların eteğinde 1200 metre rakımda, Burdur İli Ağlasun İlçesi Yeşilbaşköy Beldesinde bulunmaktadır. Konum olarak Antalya – Burdur –Isparta illerininden oluşan üçgenin ortasındadır. Isparta ya 40 km Burdur a 27 km Antalya ya 100 km mesafededir. ŞABAN ALAN

İşletmemiz muhteşem manzarası ,havuzları,şark köşeleri ve kiraz bahçeleriyle gelen müşterileri büyülemektedir.

 45 odamız, 24 saat sıcak suyumuz, tv  ,internet, 1-2 -3-4 ve 5 kişilik birbirinden rahat ve klimalı odalarımız bulunmaktadır.

index_43

 

 

100 yatak kapasiteli otelimizinde hizmete girmesiyle Yeşilbaşköy beldemize ayrı bir canlılık gelmiştir.

Konaklıyan misafirlerimize kahvaltıda mısır ekmeği ,tereyağı,köy yumurtası,gözleme ve baldan oluşan organik ürünleri ikram ediyoruz.

Tesisimize gelen konuklar havuzlardan balık tutma zevkini,kiraz mevsiminde dalında kiraz yeme zevkini tadabilmektedirler. Sitemizdeki fotoğraflarda da görüldüğü gibi Beldemiz Burdur ve Göller bölgesinin en güzel mekanlarından biridir. Alternatif turizmin merkezi konumunda olan beldemize her geçen gün gelen misafir sayısı artmaktadır.

Değerli misafirler sizleri Alanlar Alabalık Tesislerinde ağırlamaktan kıvanç duyar sizleri saygıyla ve sevgiyle selamlarım.

Toplam Okunma : 111 / 06 Kasım 2013 - 15:33
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
20