Anasayfa - Hakkımızda - İletişim Bilgilerimiz

NNC HABER - Türkiye ve Dünyadaki Son Haberler

Ağlasun’da CHP İlçe Binası Açıldı

Ana Sayfa » Haberler » Gündem » Ağlasun’da CHP İlçe Binası Açıldı
Ağlasun’da CHP İlçe Binası Açıldı

Burdur Ağlasun İlçesinde yeni CHP binası görkemli bir şekilde açıldı. Yağmur’a rağmen açılışa CHP Genel merkezinden Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Oney Cankurtaran, PM Üyesi Gamze Taşçıer, Balıkesir Milletvekili Namık Havutca, İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Burdur Milletvekili Dr.Mehmet Göker, Burdur Belediye Başkanı A.Orkun Ercengiz, Ağlasun Bld.Bşk. Aydın Kaplan katıldı. CHP Burdur İl Bşk. Barış Ayten, Isparta İl Başkanı Ersoy, Bucak İlçe Başkanı Aziz Yıldız, Gölhisar İlçe Bşk. İsa Kayacan, Altınyayla İlçe Bşk. Özcan Karakaya, Yeşilova İlçe Bşk. Ferdi Ay, Kemer İlçe Bşk. İlhami Değerli, Çeltikçi İlçe Başkanı Mehmet Öney ve çok sayıda partili katıldı.

İzmir Milletvekili Mustafa Balbay,” İlçe örgütleri Genel merkezin kılcal damarlarıdır. Onlar bizi korkutmak istiyor ama korkutan daha üstün umut vardır. Oda bizde mevcuttur. Ülkenin içinde bulunduğu durum gerçekten vahimdir. Analar ağlamayacak dediler. Gerçekten de ağlamıyor. Evladı ölünce dayanamayıp gözlerini yumuyor. İşte biz böyle bir ülkedeyiz. Kıbrıs Harbinde kaybettiğimiz dağlardan daha fazlasını 7 Haziran 2015 tarihinden bu yana verdik. Türkiye de vatan ve umudun kaybedildiği bir ortamda bulunuyoruz. Mesele Bizim nasıl bir zorlukla karşı karşıya olduğumuz değildir. Mesele bizim gücümüzdür. Suyun taşı delen gücü sürekli akmasındandır. O yüzden karşımızdaki engelin büyüklüğüne- küçüklüğüne bakmadan yolumuza devam edeceğiz.Bu toprakları, Ağlasun’u ve Sagalassos’u en iyi yad eden Şair Hasan Hüseyin Korkmazgildir. Rahmetle anıyorum. İlçe Binamız partimize hayırlı olsun.

Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, “ Bizler yine çiçekteyiz, bizler yine meyve vermekteyiz. Sosyal Demokrasi çatısı altındayız. Ben ayağımız tozuyla Filistin den Ağlasun İlçesine geldim. Ezilenin, yoksulun, devrimcilik ruhunun olduğu bir tutam toprak ve bir tutam toprak daha getirdim Mescidi-i Aksa’ dan. İçinde yolsuzluğa, hırsızlığa ve sapıklığa izin vermeyen dinimizin hoşgörüsünü getiren, buradan da bir nefes götürmek istiyorum. Burdur dan, Akdeniz den Sosyal Demokrasinin iradesi Mustafa Kemal olan insanların mücadele gücünü tüm Türkiye’ye buradan vermek istiyorum.Türkiye bu iktidar döneminde terörist gurupların, cihatçı gurupların serbest alanı haline geldi. Suriye de benden habersiz kuş uçurtmam diyenler, bugün Türkiye uçaklarını uçurtamaz haline geldiler. Emeri Camisinde namaz kılacağım diyenler, bugün Türkiye de bir şehidin namazı kıldırır hale geldiler. Bunu düzeltecek olan T.C. tek bir parti vardır o da Cumhuriyet Halk partisidir (CHP). Barışı unutturmaya çalışanlara barışı tekrar öğretmek. Bu nu da ancak birbirimizi severek ve güvenerek yapabiliriz. Ben umutluyum, bizler umutluyuz. Türkiye umutlu. Türkiye’nin umudu CHP dir. Bu Cumhuriyeti bizden kimse alamayacak. Yeni binamız ilçemize, Burdur’umuza ve Türkiye’mize hayırlı-uğurlu olsun” dedi. Parti Binası açılışında Ağlasun CHP İlçe Başkanı Ali Uludoğan, İl Başkanı Barış Ayten’e plaket verdi.

Ağlasun CHP Binasının açılışında misafirlere gözleme ve ikram edildi. Açılışın ardından Ağlasun Belediye Başkanı Aydın Kaplan ziyaret edildi. Makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Aydın Kaplan Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Önay Cankurtaran, PM Üyesi Gamze Taşçıer, Balıkesir Milletvekili Namık Havutca, İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Burdur Milletvekili Dr.Mehmet Göker ve Burdur İl Başkanı Barış Ayten’e İlçenin sembollerinden Mamak Vazosu hediye edildi.

ağlasun chp1 ağlasun chp2 ağlasun chp3 ağlasun chp4 ağlasun chp5 ağlasun chp6 ağlasun chp7 ağlasun chp8

 

Toplam Okunma : 76 / 12 Nisan 2016 - 16:30

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Bucak’ta Trafik Kazası: 2 Yaralı Bucak’ta Trafik Kazası: 2 Yaralı

Bucak ilçesinde meydana gelen kazada bir kişi yaralandı. Edinilen...

Ekmek Almaya gitmişti! Ekmek Almaya gitmişti!

Burdur kent merkezinde iftar saati öncesinde meydana gelen trafik...

İş Güvenliği için OSGB Zorunluluğu 1 Temmuz 2016’da Başlıyor! İş Güvenliği için OSGB Zorunluluğu 1 Temmuz 2016’da Başlıyor!

1 Temmuz 2016 tarihi itibariyle 1 kişi dahi çalıştıran tüm...

Okuyucu Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

Şehirlere Göre Haberler

Sitemizde En Çok Okunanlar

ANTALYA UYARILDI BUCAK DİKKAT
ANTALYA UYARILDI BUCAK DİKKATSuriye’den kısa süre önce Türkiye’ye giriş yaptığı belirlenen 4...
ANTALYA’DA KAZA BUCAKLI GENÇ VEFAT ETTİ
ANTALYA’DA KAZA BUCAKLI GENÇ VEFAT ETTİ5 mart 2014 çarşamba günü Antalya’da meydana gelen kazada Burdur Bucaklı...
Bucak’ı Yasa Boğan Ölüm , Genç Öğretmen Yaşama Tutunamadı
Bucak’ı Yasa Boğan Ölüm , Genç Öğretmen Yaşama TutunamadıBucak’ta  halısaha maçına hazırlanırken kalp krizi geçiren  1979...
ANTALYA UYARILDI
ANTALYA UYARILDIDeniz Baykal’ın sosyal medya hesabından atılan canlı bomba iddiası...

Sitemizde En Çok Yorumlananlar

İletişim, Başarı ve Motivasyon
İletişim, Başarı ve MotivasyonBaşbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Antalya İl Müdürlüğünün, Antalya...
Burdurlu Kadın Mucit, Görenleri Şaşırtıyor!
Burdurlu Kadın Mucit, Görenleri Şaşırtıyor!Burdur’daki tek kadın elektrikçi, 43 yaşındaki Aysun Ural güneş enerjisi’nden...
Bucak’ta Engeller Bir Bir Kalkıyor!
Bucak’ta Engeller Bir Bir Kalkıyor!Kaldırımlarda ve kavşaklarda yaya geçişleri, bina girişlerinde ve kaldırımlarda...
Son Dakika Bucak’ta  Isparta  Ağlasun da 4.8 Deprem
Son Dakika Bucak’ta Isparta Ağlasun da 4.8 DepremBurdur Ağlasun Çamlıdere merkez üssü olan 4.8 büyüklüğünde deprem...
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
91