Anasayfa - Hakkımızda - İletişim Bilgilerimiz

NNC HABER - Türkiye ve Dünyadaki Son Haberler

AK PARTİ BURDUR MİLLETVEKİLLERİNDEN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ !!!

Ana Sayfa » Haberler » Gündem » AK PARTİ BURDUR MİLLETVEKİLLERİNDEN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ !!!
AK PARTİ BURDUR MİLLETVEKİLLERİNDEN TEŞEKKÜR  ZİYARETLERİ !!!

AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİNDEN TEŞEKKÜR  ZİYARETLERİ !!!
Ak Parti Burdur Milletvekilleri seçilen Bayram Özçelik ve Reşat Petek, ilçe ilçe gezerek teşkilatlara ve Ak Partiye gönül veren halka teşekkür ziyaretlerine devam ediyor. Bucak’ta İl ve İlçe teşkilatıyla bir araya gelen Milletvekilleri Özçelik ve Petek, Burdur’da %51 oy alarak iktidar yolunda tek parti olmanın onurunu yaşadıklarını ifade ettiler.

1 Kasım seçimlerinden sonra Ak Parti Burdur Milletvekilleri seçilen Bayram Özçelik ve Reşat Petek, teşekkür ziyaretlerine devam ediyor. Burdur il Teşkilatı ile ilçe ilçe gezen Milletvekilleri Özçelik ve Petek, 11 Kasım Çarşamba günü Bucak Oğuzhan Kent Ormanında Bucak İlçe teşkilatı ile bir aray geldi. Toplantıya, Ak Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Reşat Petek, Burdur İl Başkanı Ömer Bütüner, İl teşkilatı, Bucak İlçe Başkanı Emrullah Ünal, Bucak İlçe Teşkilatı, Ak Parti Bucak Kadın Kolları, Ak Parti Bucak Gençlik Kolları, İl Genel Meclisi üyeleri, Belediye Meclisi üyeleri  ve basın mensupları katıldı.
“1 Kasım seçimlerinde Bucak’ta oylarımızı 4.637 arttırdık”
Bucak İlçe Başkanı Emrullah Ünal, “1 Kasım Milletvekili seçimlerini atlattık. Çok zor bir ortamda seçim yaptık. Allah’a çok şükür, Türkiye, Burdur, Bucak kararını verdi. Ben istikrardan, güvenden yanayım diyerek seçimi atlattık. Bucak olarak 7 Haziran seçimlerinde 20.691 kişinin oyuna mazhar olmuşken 1 Kasım seçimlerinde ise oylarımızı 4.637 arttırarak 25.328 kişinin oylarına mazhar olduk. Bu sonuçları almamızda, ilçe teşkilatımız, kadın kollarımız, gençlik kollarımız ve gönüllü katılımcılarımızın çok büyük fedakarlıkları var.”şeklinde konuştu.
“Bucak köylerinde en çok oy Kargı Köyü’nden çıktı”
İlçe Başkanı Ünal, 1 Kasım seçimlerinde Bucak’taki mahalle ve köylerdeki Ak Parti oylarının sıralamasını açıkladı. Ünal, “Köylerde oy oranlarımız yüzde olarak sıralama yapıldığında: %83,38 ile Kargı köyümüz birinci sırada, %82,23 ile Taşyayla köyümüz ikinci sırada ve %80,31 Çobanpınar ve Kuyubaşı köylerimiz üçüncü sırada yer aldı.
“Bucak’ta en çok oy Alaaddin Mahallesin’den çıktı”
Bucak merkez mahallelerimizde oy oranlarımız yüzde olarak sıralama yapıldığında: Alaaddin Mahallemiz %74,30 ile birinci, Cami Mahallemiz %73,62 ikinci ve Yunus Emre Mahallemiz %69,17 ile üçüncü sırada yer aldı. Buradan tüm Bucaklı hemşehrilerime, oy kullanan tüm kardeşlerime, bizlere bu sevinci yaşattıkları için her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Almış olduğumuz oy oranı ile Burdur olarak 2 milletvekili çıkardık. Milletvekillerimiz mazbatalarını aldılar. 17 Kasım’da da yemin etme törenine katılacaklar. Bucak ilçe teşkilatı olarak Milletvekillerimize görevlerinde başarılar diliyorum.”dedi.
“Aşuk ve Maşuk  bir araya geldi”
Ak Parti Burdur İl Başkanı Ömer Bütüner: “Önceki seçimlerden çok farklı bir seçim yaşadık. Süre olarak kısa, gürültünün patırtının olmadığı ve hızlandırılmış bir seçim yaşadık. 7 Haziran seçimlerinde biz vatandaşın mesajını aldık. Vatandaş da tek başına Ak Partinin iktidarının olmadığı 4-5 aylık süreç geçirdi. Bu süreç içerisinde vatandaş kendini, biz de kendimizi tetkik ettik ve 1 Kasım günü Aşuk ve Maşuk  bir araya geldi, Ak Parti, sandıklardan bugüne kadar aldığı sayısal en yüksek oyu alarak çıktı. Kaybedeceğimizi hiç düşünmediğimiz, tekrar iktidar olacağımızdan emin olduğumuz bir seçim yaşadık.
“Burdur’da da 3 milletvekili çıkaracağız inşallah”
2 Kasım sabahı Ak Partiye oy vermedim ama iyi ki Ak Parti tek başına iktidara geldi diyen birçok insana karşılaştık. Bu tablo gösteriyor ki, bizim önümüzdeki seçimlerde potansiyelimiz daha da yükselecek. Burdur’da da 3 milletvekili çıkaracağız inşallah.
Milletvekillerimizi kutluyorum, başarılar diliyorum. Bütün teşkilatımız üzerine düşen görevleri yaptık. Onlara da ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
“Ak partiye oy veren elleriniz dert görmesin”
Türkiye genelinde %49,5 oy alırken buna Burdur olarak %51 katkı sunmuş olmaktan dolayı, Burdur’a da Bucak olarak %61 katkı sağlamış olmanızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Ak partiye oy veren elleriniz dert görmesin.”dedi.
“Mahallesinden, iş yerinden, sokaktan Ak Partiye gönül verenlere, sözleriyle, düşünceleriyle, fikirleriyle partimize destek veren partililerimize çok teşekkür ediyorum”
Burdur Milletvekili Bayram Özçelik de, “Seçim çalışmalarımızda hem Bucak ilçemiz olsun hem de diğer ilçelerimiz olsun Ak Parti teşkilatları olarak çalışmalara katıldınız. Biz de Burdur’un tamamında seçim çalışmalarında sizlerin verdiği manevi güç ile destekle güzel bir seçim çalışması gerçekleştirdik. Bu emeklerinizden ve gayretlerinizden dolayı teşkilat mensubu arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Ayrıca mahallesinden, iş yerinden, sokaktan Ak Partiye gönül verenler, sözleriyle, düşünceleriyle, fikirleriyle partimize destek veren partililerimize de çok çok teşekkür ediyorum.
Türk siyasi tarihinde büyük yer etmiş olan Ak partimizin siyasi yürüyüşünü istikrarlı bir şekilde devam ettireceğiz. Ak parti 2002 yılında iktidar oldu. Anayasa gereği 5 yıl süresi boyunca ülkeyi yönetti. 2007’de seçim oldu. Ak Parti yine iktidar. Anayasa değişikliği yaptık genel seçimler 4 yıla düştü. 2011’de seçim yapıldı ve 4 yıl sonra 2015’te de seçim yapıldı. Yani halkın yetki verirken verdiği sürenin tamamını kullanıp vatandaşı değerlendirme ve vatandaşı siyasi terazide tartma şansı verdi Ak parti.
“Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en kısa geçici hükümetini 25. dönemde yaşadı”
7 Haziran’dan sonra Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en kısa geçici hükümeti ile süren 25. dönemi yaşadı. 1 Kasım seçimlerinden sonra 2019 yılına kadar hem genel hem yerel seçim yok. Türkiye için süratli bir şekilde çalışma, Türkiye’yi ileri götürmemiz için büyük bir şans geldi. Bu şansı milletimiz adına Ak Parti değerlendirmek zorunda. 4 yıllık süre Ak Parti için Türkiye’nin dünya devleri arasında alacağı yeri belirlemesi ve 2023 hedeflerinde ulaşması noktasında çok iyi bir zaman olduğunu düşünüyoruz.
“7 Haziran seçimi büyük bir ikazdı, büyük bir uyarı idi”
Bu yüzden 7 Haziran seçimlerinde halkın bize yaptığı uyarıları, ikazları ve o süreç içerisinde parti olarak neleri eksik gördüğümüzü, nelerde yanlış yaptığımızın uyarısını 2019 yılına kadar taşımamız gerekiyor. 7 Haziran seçimi büyük bir ikazdı, büyük bir uyarı idi. O dönemi hiç unutmadan sanki o dönemi bir daha yaşayacakmış gibi çok güzel çalışmalara imza atmamız gerekiyor.”şeklinde konuştu.
“Bucak, bu seçimde büyük destek vermiştir ve bunun da karşılığını mutlaka alacaktır”
Ilçelere ve köylere ayrım yapmadan hizmet götüreceklerini ifade eden Milletvekili Özçelik, ”
11 ilçemiz ve 192 köyümüzle beraber Burdur’un tamamına hizmet edilecek, yatırımlar yapılacak şekilde çalışmalar içerisine gireceğiz. Tabi ki bu konuda Bucak, bu seçimde büyük destek vermiş ve bunun da karşılığını mutlaka siyasi olarak da vatandaş olarak da karşılığını görmek isteyecektir. Bucak’ın belirleridiği hedeflere süratle devam edilecek şekilde adımlarımızı atmaya çalışacağız, gayret göstereceğiz.  Aynı şekilde il merkezimizde ve ilçelerimizde de ayrım yapmadan aynı gayretlerimizi göstereceğiz.

AK PARTİ BUCAK -NNC.1 AK PARTİ BUCAK -NNC.2 AK PARTİ BUCAK -NNC.3 AK PARTİ BUCAK -NNC.4 AK PARTİ BUCAK -NNC.5 AK PARTİ BUCAK -NNC AK PARTİ BUCAK-NNC.3 AK PARTİ BURDUR nnc
“Bucak, hak ettiği herşeyi almaya layık olmuştur”
Sözlerimi sonlandırırken tüm Bucak halkına, Bucak’taki hanımefendilere, gençlerimize, abilerimizze, amcalarımıza, esnafımıza, sanayicimize hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Bucak, 1 Kasım seçimlerinde üzerine düşen vazifeyi  hakkıyla yapmıştır ve Allah’ın izniyle bundan sonra da partimizin ülke genelindeki istikrarlı yürüyüşünde Bucak hak ettiği herşeyi almaya layık olmuştur.”dedi.
Ak Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek de, “1 Kasım seçimleri hakikaten hepimizin onur duyacağı kadar olumlu sonuçlanmıştır. Özellikle Burdur’umuzda 1 Kasım seçimlerinde alınan sonuç, 2002 yılından bu tarafa yapılan seçimlerin rekor düzeyindedir. Bu nedenle bütün hemşehrilerimize gönülden şükran borcumuz var. Bu neticenin ortaya çıkmasında canla başla gayret eden siz değerli dava arkadaşlarıma ben de en kalbi duygularla teşekkürlerimi arz ediyorum.
Dava arkadaşlarım sizlerin çalışmaları çok değerli, çok kutsal. Verdiğiniz oylar kadar bir başkasını ikna ederek Ak partinin güçlü bir şekilde mecliste temsilini sağladığınız için tarihi bir  görevi ifa ettiğinizi zaman içinde evlatlarınızla torunlarınızla yad edeceksiniz diye düşünüyorum.
Ak partiyi kuruluşundan itibaren erdemliler diye bahsettik. Çalışmaların başından itibaren, kurucu olarak ilimizde, ilçelerimizde, gayret gösteren bugün bulunan veya bulunamayan bütün dava arkadaşlarımıza gönülden teşekkür ediyorum. Burdur’da 2001 yılında ilk kurucu il başkanı olarak çalışmalarda bulunup o günden bugüne 3 dönemde Burdur’umuzu mecliste temsil etmiş olan çok değerli kardeşimizle 26. dönemde de temsil görevini ifa edeceğiz. Dolayısıyla Ak Partinin Burdur’da tarihi yazıldığında görüş ve düşüncelerine en fazla müracaat edilecek kişi Bayram Özçelik’tir. Onun için huzurlarınızda kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. Biz Bayram kardeşimle 1999 yılında koşturmaya başladık.  Ama kader çizgisini HakTeala belirliyor. Bugünden sonra da mecliste Burdur’umuzu en iyi şekilde temsil edeceğiz.”dedi.

Toplam Okunma : 0 / 12 Kasım 2015 - 17:46

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Bucak’ta Trafik Kazası: 2 Yaralı Bucak’ta Trafik Kazası: 2 Yaralı

Bucak ilçesinde meydana gelen kazada bir kişi yaralandı. Edinilen...

Ekmek Almaya gitmişti! Ekmek Almaya gitmişti!

Burdur kent merkezinde iftar saati öncesinde meydana gelen trafik...

İş Güvenliği için OSGB Zorunluluğu 1 Temmuz 2016’da Başlıyor! İş Güvenliği için OSGB Zorunluluğu 1 Temmuz 2016’da Başlıyor!

1 Temmuz 2016 tarihi itibariyle 1 kişi dahi çalıştıran tüm...

Okuyucu Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Şehirlere Göre Haberler

Sitemizde En Çok Okunanlar

ANTALYA UYARILDI BUCAK DİKKAT
ANTALYA UYARILDI BUCAK DİKKATSuriye’den kısa süre önce Türkiye’ye giriş yaptığı belirlenen 4...
ANTALYA’DA KAZA BUCAKLI GENÇ VEFAT ETTİ
ANTALYA’DA KAZA BUCAKLI GENÇ VEFAT ETTİ5 mart 2014 çarşamba günü Antalya’da meydana gelen kazada Burdur Bucaklı...
Bucak’ı Yasa Boğan Ölüm , Genç Öğretmen Yaşama Tutunamadı
Bucak’ı Yasa Boğan Ölüm , Genç Öğretmen Yaşama TutunamadıBucak’ta  halısaha maçına hazırlanırken kalp krizi geçiren  1979...
ANTALYA UYARILDI
ANTALYA UYARILDIDeniz Baykal’ın sosyal medya hesabından atılan canlı bomba iddiası...

Sitemizde En Çok Yorumlananlar

İletişim, Başarı ve Motivasyon
İletişim, Başarı ve MotivasyonBaşbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Antalya İl Müdürlüğünün, Antalya...
ekmek_fiyatlarına_indirim
Ekmeğe on kuruş indirim yapıldı.Burdur Belediye Başkanı Ecz. Ali Orkun Ercengiz, fırıncılarla görüşerek...
Bucak Belediyesi’nden Asfalt Hamlesi
Bucak Belediyesi’nden Asfalt HamlesiBucak Belediyesinin, 2015 yılı asfalt programı doğrultusunda Fen işleri...
BURDUR’DA EŞELER DİYE YENİ BİR İLÇE Mİ  OLUŞUYOR?
BURDUR’DA EŞELER DİYE YENİ BİR İLÇE Mİ OLUŞUYOR? Burdur’un Karamanlı ve Tefenni ilçeleri birleşmeyi Mi !  Düşünüyor.?   İddialara...
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
56