Anasayfa - Hakkımızda - İletişim Bilgilerimiz

NNC HABER - Türkiye ve Dünyadaki Son Haberler

KÖLEOĞLU, YENİDEN BAŞKAN

Ana Sayfa » Haberler » Gündem » KÖLEOĞLU, YENİDEN BAŞKAN
KÖLEOĞLU, YENİDEN BAŞKAN

Antalya Fikir Derneği olağan genel kurulu’nda teröre karşı millî birlik ve kardeşlik vurgusu yapıldı, şehitler için dualar okundu, Fatihalar armağan edildi. Çoğunluğu emekli bürokratlardan oluşan genel kurul üyelerinin heyecanla takip ettiği genel kurul toplantısında Süreyya Köleoğlu, Hasan Bodur, Osman Gürler Tekin, Abdullah Uyar, Muammer Çukurca, Yaşar Toru, Tahir Gündoğay yeni yönetim kurulu üyeliklerine seçildiler. Haydar Öğünlü, Kemal Ovalı, Ömer Yılmaz da yeni Denetleme Kurulu üyeleri oldular. Tek liste ile çekişmesiz geçen genel kurul toplantısında yeniden seçilen Antalya Fikir Derneği başkanı Süreyya Köleoğlu; kendilerine güven tazeleyen genel kurul üyelerine yaptığı teşekkür konuşmasında şöyle konuştu:

“Antalya Fikir derneği’nin 1.nci Olağan Genel Kurulunu; saygı duruşu,İstiklal Marşı ve Dualarla yapmış bulunuyoruz… Yoğun katılım desteğinizden doğru yolda olduğumuza, güzel işler başaracağımıza inanıyoruz. Haftalık sohbetlerimizle Antalya ve Türkiye gündemine dair konuları, uzmanlarla konuşmaya devam edeceğiz. Pazartesi sohbetlerimize ek olarak Çarşamba Tefsir derslerine de umduğumuzdan yüksek bir ilgi oldu. Üniversite camiası ile çok faydalı bir iletişim ve paylaşım ortamı kurduğumuzu biliyorsunuz. Üniversitemiz bünyesinde gerçekleşen faydalı topluluk çalışmalarında da dayanışma içindeyiz.”

Büyüyen Türkiye’den çekinen emperyalist odakların terörü kışkırttığına ve terör belası yok edilmeden milletimizin huzura kavuşamayacağına da dikkat çeken Köleoğlu sözlerine şöyle devam etti:

“Biz Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebed payidar kalacağına inanıyoruz. Bütün sivil toplum kuruluşları, devletimiz-milletimiz, siyasî partilerimiz her türlü görüş ayrılıklarının üstünde hareket ederek; teröre karşı tek yürek olmalıyız. Rahmetli büyük şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un dediği gibi; toplu vurdukça yürekler, onu top sindiremeyecektir… Bugün burada millî mücadele ruhuyla bir araya gelen eskimeyen dostlarımızla 40-50 yıllık anıları tazeledik.Hedefleri belirledik.İnanıyoruz ve başaracağız.Fikir Derneğimiz gündelik kısır çıkar siyasetlerine alet olmadan; faaliyetlerine devam edecektir. Ayrıca kültür sanat ağırlıklı programlar, şiir ve edebiyat sohbetleri de güncel ortamdan bunalan ruhlarımıza iyi gelecektir. Önümüzdeki dönemde faaliyet alanımızı bu anlamda genişletmek istiyoruz. Hepimiz el birliği, gönül birliği, emek birliği içinde hareket edersek daha büyük işler başaracağımıza da inanıyorum… Genel kurula saygılarımızı arz ederken, ülkemizin ve milletimizin geleceği için kanlarını canlarını feda eden kahraman askerlerimizi, emniyet güçlerimizi, korucularımızı rahmet ve dualarla selamlıyorum. Onlar şehadete, bizler de millî birlik ve kardeşliğe yürüyeceğiz… DOĞRU BİR FİKİR İYİ BİR GELECEKTİR parolası ile durmak yok, yola devam diyoruz.

Erbakan Vakfı yöneticilerinden Osman Nuri Açıkgöz’ün de torosların dik başlı çocuğu rahmetli Osman Yüksel Serdengeçti ile ilgili hatıralarla süsleyerek yaptığı dilek ve temenni konuşmasından sonra dernek çalışmalarının hayırlı olması ve şehitlerimiz için dua edildi; şehitlerimizin ve cümle geçmişlerimizin ruhlarına armağan edilen Fatihalarla toplantı sona erdi.

fikir der antalya5 fikir der antalya4 fikir der antalya3 fikir der antalya2 fikir der antalya1

Toplam Okunma : 26 / 08 Nisan 2016 - 18:08

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Bucak’ta Trafik Kazası: 2 Yaralı Bucak’ta Trafik Kazası: 2 Yaralı

Bucak ilçesinde meydana gelen kazada bir kişi yaralandı. Edinilen...

Ekmek Almaya gitmişti! Ekmek Almaya gitmişti!

Burdur kent merkezinde iftar saati öncesinde meydana gelen trafik...

İş Güvenliği için OSGB Zorunluluğu 1 Temmuz 2016’da Başlıyor! İş Güvenliği için OSGB Zorunluluğu 1 Temmuz 2016’da Başlıyor!

1 Temmuz 2016 tarihi itibariyle 1 kişi dahi çalıştıran tüm...

Okuyucu Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

Şehirlere Göre Haberler

Sitemizde En Çok Okunanlar

ANTALYA UYARILDI BUCAK DİKKAT
ANTALYA UYARILDI BUCAK DİKKATSuriye’den kısa süre önce Türkiye’ye giriş yaptığı belirlenen 4...
ANTALYA’DA KAZA BUCAKLI GENÇ VEFAT ETTİ
ANTALYA’DA KAZA BUCAKLI GENÇ VEFAT ETTİ5 mart 2014 çarşamba günü Antalya’da meydana gelen kazada Burdur Bucaklı...
Bucak’ı Yasa Boğan Ölüm , Genç Öğretmen Yaşama Tutunamadı
Bucak’ı Yasa Boğan Ölüm , Genç Öğretmen Yaşama TutunamadıBucak’ta  halısaha maçına hazırlanırken kalp krizi geçiren  1979...
ANTALYA UYARILDI
ANTALYA UYARILDIDeniz Baykal’ın sosyal medya hesabından atılan canlı bomba iddiası...

Sitemizde En Çok Yorumlananlar

İletişim, Başarı ve Motivasyon
İletişim, Başarı ve MotivasyonBaşbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Antalya İl Müdürlüğünün, Antalya...
Bucak Belediyesi’nden Asfalt Hamlesi
Bucak Belediyesi’nden Asfalt HamlesiBucak Belediyesinin, 2015 yılı asfalt programı doğrultusunda Fen işleri...
SDÜ Çalkalanıyor ! Skandal Detaylar Ortaya Çıktı
SDÜ Çalkalanıyor ! Skandal Detaylar Ortaya ÇıktıIsparta merkezli 4 ilde düzenlenen ‘Paralel Yapı’ operasyonunda,...
ekmek_fiyatlarına_indirim
Ekmeğe on kuruş indirim yapıldı.Burdur Belediye Başkanı Ecz. Ali Orkun Ercengiz, fırıncılarla görüşerek...
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
92