Anasayfa - Hakkımızda - İletişim Bilgilerimiz

NNC HABER - Türkiye ve Dünyadaki Son Haberler

Mustafa Yiğit, güven tazeledi

Ana Sayfa » Haberler » Gündem » Mustafa Yiğit, güven tazeledi
Mustafa Yiğit, güven tazeledi

Mustafa Yiğit, güven tazeledi

Türk Sağlık Sen Burdur Şube Başkanı Mustafa Yiğit: “Biz Türk Sağlık Sen’liyiz. Haklı davamızda ne kimseden çekinir ne de kimseye boyun eğeriz.

 

Türk Sağlık Sen Burdur Şube Başkanı Mustafa Yiğit: “Biz Türk Sağlık Sen’liyiz. Haklı davamızda ne kimseden çekinir ne de kimseye boyun eğeriz. Hak bildiğimiz yolda hiç durmadan dimdik ilerleriz”
Türk Sağlık Sen Burdur Şube Başkanlığı 5. Olağan Genel Kurulu, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda yapıldı. Olağan Genel Kurul’a MHP Burdur İl Başkanı İbrahim Sakızcı, MHP Burdur Belediye Başkan Adayı Nadir Özcan, Ülkü Ocakları Başkanı Burak Tülü ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Türk Eğitim Sen Başkanı Orhan Akın, sendika temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve sendika üyeleri katıldı. Tek liste halinde gidilen olağan genel kurulda 465 üye oy kullandı. Olağan Genel Kurul’da konuşma yapan Türk Sağlık Sen Burdur Şube Başkanı Mustafa Yiğit: “İlimizde de sağlıkta çok garip yapılanmaya gidilmiştir. Malum sendikanın başkanı, yardımcılarının 4 tanesi üdür ve uzman kadrolarındadır. 5. yardımcının eşi müdür, yine 3 hastane işyeri temsilcileri müdür, olamayan okulları yeterli değildir. Ayrıca Burdur Kamu hastaneleri Genel Sekreterliği olarak kurulan kurumda da bir tane üyemiz yoktur. 26 tane kamu çalışanının tamamı sağlık sen üyesidir. Sendikal alanda bu sorunlarla uğraşırken bir de sendikacılık ile yöneticiliği birbirine karıştıran, çalışanları sendika üyeliklerine göre ayıran, sendika değiştirmeleri için baskı yapan hatta haddini aşarak tehdit eden yöneticilerle uğraşıyoruz. Ben bunu hastalık olarak nitelendiriyorum. İlimizde de bu illete tutulan yöneticiler olduğunu üzülerek görüyorum. Onlara diyorum ki bu illet hastalıktan kurtulun, işinize bakın- yöneticiliğinizle adınız anılsın, şakşakçılık, ona buna yalakalık gibi marifetlerle hatırlanmayın. Kıyakçılığın sonu ayakçılıktır. Biz Türk Sağlık Sen’liyiz. Haklı davamızda ne kimseden çekinir ne de kimseye boyun eğeriz. Hak bildiğimiz yolda hiç durmadan dimdik ilerleriz” diye konuştu. Konuşmalar bölümünde MHP Burdur Belediye Başkan Aday Adayı Nadir Özcan’da düşüncelerini aktardı. Özcan, belediye başkanlığı görevine getirilse evde sağlık hizmeti gibi önemli projelerle belediyenin insanların rahatça sağlık hizmeti görmesine köprü olacağını dile getirdi. Türk Eğitim-Sen Başkanı Orhan Akın’da yaptığı konuşmada düşüncelerini ifade ederek, olağan genel kurulun hayırlı olmasını diledi.
Tek liste halinde gidilen olağan genel kurulda mevcut başkan Mustafa Yiğit güven tazeledi. Mustafa Yiğit’in listesinde şu isimler yer aldı: “Yönetim Kurulu (asil): Mustafa Yiğit, Mehmet Bostan Ayhan Mete, Abdullah Önder Sak,  Mehmet Emin Kahya, Merdan Tekinoğlu, Mehmet Kara, Yönetim Kurulu (yedek), Muammer Tortop, Muhammet Akçay, Sedat Kulak, Fatma Kural, Ömer Yalpı, Veysel Ar, Ayla Kar, Denetleme Kurulu (asil): Mustafa Erçoban, Mehmet Aydın,-Muammer Coşkun, Denetleme Kurulu (yedek): Osman Kaya Emine Özkurt, Tarık Baranlı, Disiplin Kurulu (asil): Kerim Zengin, Ayşen Demir, Mine Sarıgeçili, Disiplin Kurulu (yedek): Sabahat Aslan, Zeynep Dikmen, Osman Işıldar, Üst Kurul Delege Adayları: Mustafa Yiğit”

Toplam Okunma : 149 / 25 Kasım 2013 - 22:40

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Bucak’ta trafik kazası Bucak’ta trafik kazası

Bucak’Ta meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı. Edinilen...

Bucak’ta silahlı kavga Bucak’ta silahlı kavga

Bucak ilçesinde meydana gelen olayda 1 kişi yaralandı. Edinilen...

Çaylar Ak Gençlik’ten! Çaylar Ak Gençlik’ten!

Ak Parti Burdur İl Gençlik Gençlik Kolları Teşkilatı yine...

Okuyucu Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

Şehirlere Göre Haberler

Sitemizde En Çok Okunanlar

ANTALYA UYARILDI BUCAK DİKKAT
ANTALYA UYARILDI BUCAK DİKKATSuriye’den kısa süre önce Türkiye’ye giriş yaptığı belirlenen 4...
ANTALYA’DA KAZA BUCAKLI GENÇ VEFAT ETTİ
ANTALYA’DA KAZA BUCAKLI GENÇ VEFAT ETTİ5 mart 2014 çarşamba günü Antalya’da meydana gelen kazada Burdur Bucaklı...
Bucak’ı Yasa Boğan Ölüm , Genç Öğretmen Yaşama Tutunamadı
Bucak’ı Yasa Boğan Ölüm , Genç Öğretmen Yaşama TutunamadıBucak’ta  halısaha maçına hazırlanırken kalp krizi geçiren  1979...
ANTALYA UYARILDI
ANTALYA UYARILDIDeniz Baykal’ın sosyal medya hesabından atılan canlı bomba iddiası...

Sitemizde En Çok Yorumlananlar

İletişim, Başarı ve Motivasyon
İletişim, Başarı ve MotivasyonBaşbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Antalya İl Müdürlüğünün, Antalya...
BURDUR’DA EŞELER DİYE YENİ BİR İLÇE Mİ  OLUŞUYOR?
BURDUR’DA EŞELER DİYE YENİ BİR İLÇE Mİ OLUŞUYOR? Burdur’un Karamanlı ve Tefenni ilçeleri birleşmeyi Mi !  Düşünüyor.?   İddialara...
ekmek_fiyatlarına_indirim
Ekmeğe on kuruş indirim yapıldı.Burdur Belediye Başkanı Ecz. Ali Orkun Ercengiz, fırıncılarla görüşerek...
Bucak’ta Engeller Bir Bir Kalkıyor!
Bucak’ta Engeller Bir Bir Kalkıyor!Kaldırımlarda ve kavşaklarda yaya geçişleri, bina girişlerinde ve kaldırımlarda...
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
56